Priklausomybė nuo alkoholio

Priklausomybė nuo alkoholio mūsų šalyje yra labai dažna problema. Statistiniai duomenys rodo, kad situacija tikrai negerėja. Nors akivaizdu, kad šią problemą bandoma įvairiais būdais spręsti, praktika rodo, jog pritaikomos priemonės nėra labai veiksmingos. Tiesą sakant, ribojimai dažniausiai sukuria tik dar didesnes neigiamas pasekmes ir dar labiau padidina šią opią problemą. Kaip bebūtų, jei jūs matote, kad tampate priklausomi nuo alkoholio, pasistenkite rasti pagalbą. Suprantama, kad pripažinti, jog turite tokią priklausomybę, gali būti labai sudėtinga. Nei vienas žmogus nenori sau ir kitiems pripažinti, kad nebegali atsispirti alkoholiui ir kas alkoholis jį valdo. Tačiau jei to nepripažinsite, negalėsite kovoti su šia problema. Jūs turite susitaikyti su šiuo faktu – nepaisant to, kaip visą tai gali būti sudėtinga padaryti.

Jei jūs tai pripažinsite, būsite žengę labai svarbų ir reikšmingą žingsnį į priekį. Be abejo, tai tikrai nebus viskas. Jei priklausomybė nuo alkoholio jūsų atveju yra labai rimta, būtina gauti pagalbos iš šalies. Dažnai tokiais atvejais labai efektyviai pagelbėja anoniminių alkoholikų susirinkimai, kurių metu žmonės, priklausomi nuo alkoholio, dalinasi savo istorijomis ir vienas kitam padeda atsistoti bei daugiau niekuomet nebevartoti.

Taip pat labai svarbu atrasti labai aiškią ir svarbią priežastį, kodėl jums nebegalima vartoti alkoholio ir kodėl jūs turėtumėte stengtis atsitiesti. Labai dažnai žmonės pradeda vartoti alkoholį iš nevilties, nematydami jokios gyvenimo prasmės ar visuomet susidurdami su labai dideliais sunkumais. Todėl jei jūs atrasite savo gyvenimo tikslą ir pašaukimą, jums turėtų būti kur kas lengviau atsitiesti ir alkoholiui pasakyti labai griežtą ne.

Žinoma, jūs turite save užimti veikla, kuri būtų ne tik labai maloni, tačiau taip pat ir nutolinanti jus nuo jums anksčiau įprasta buvusios aplinkos. Jei iki šiol jūs alkoholinius gėrimus vartodavote ne vieni, tuomet jums tiesiog būtina pakeisti aplinką ir draugiją. Suprantama, kad tai padaryti tikrai nėra labai paprasta, tačiau jei jūs norite savo gyvenimą pakeisti teigiama linkme, turite pasistengti surasti būdų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *